wtorek, 9 lipca 2019

BUKA 2019! odliczamy do startu

    
Tak jak stoi powyżej startujemy w sobotę 3 sierpnia (godzina będzie podana bliżej dnia startu).

Zgłoszenia gotowości do udziału prosimy wysyłać MAILOWO na adres obozbukowka@gmail.com (istnieje duża szansa, że dla porządku innych zgłoszeń nie weźmiemy pod uwagę).

Pewnie część z Was martwiła się o losy obozu, biorąc pod uwagę planowaną inwestycję przechodzącą przez obszar naszych działań. Mamy dobre wiadomości: nie trzeba się martwić, obóz odbędzie się bez przeszkód!

Miejsce obozu można bardzo szybko znaleźć wpisując w mapy Google hasło: "obóz bukówka".
Do najbliższej miejscowości, Miszkowice, prowadzą porządne drogi, a z Miszkowic do obozu już tylko wersje gruntowe zaznaczone na poniższej mapie (o ich aktualnym stanie będziemy informować już w prywatnych wiadomościach do uczestników obozu).


Dobra wiadomość dla niezmotoryzowanej załogi! 
Koleje Dolnośląskie uruchomiły pociągi na linii D26 Sędzisław – Trutnov, jadące przez Lubawkę, a obsługiwane przez urocze, czeskie wagony zmotoryzowane 810. Oznacza to, że w pobliże obozu da się dotrzeć pociągiem. Rozkład jazdy tutaj
Z Lubawki do Miszkowic jeżdżą pksy, ale nie są skomunikowane z pociągami (cóż za wymyślne wymagania!) a ostatni odjeżdża o 15:50. Po 15:50 są dwie opcje:
- spacerek 6,5 km przez Bukówkę i dalej wzdłuż brzegu zbiornika do obozu.
- telefon do obozu z prośbą o podwózkę (zwykle jest ktoś zmotoryzowany i zwykle nie ma z tym większego problemu, ale telefon należy wykonać parę godzin wcześniej).

Zapraszamy!
zespół organizacyjny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecamy posta

Wrześniowe Kalibracje

Pod nieco zagadkowym tytułem opiszemy co ważnego dla światka obrączkarskiego wydarzyło się w pierwszych dniach września na Bukówce.

Popularne posty